MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 10862311
nr 1086 2311
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtölj, Carl Malmsten (1888-1972), "Farfar"
Kondition: slitage, skador, ren obj
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 30 januari 2017
kl 19:50:33
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)